Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rosszul vagyok, nem...

Nagyon rosszul vagyok, nem bírom már. Lesz ez valaha jobb?

Figyelt kérdés

Két éve depressziós vagyok, pánikrohamaim vannak, folyamatosan szorongok.

Most már napok óta semmit nem csinàlok csak fekszem, nem tudok enni, inni, ma meg fel sem keltem az ágyból.

Remeg kezem làbam.

Nahyon dok mindennel próbálkoztam már. Semmi nem segít, már beleőrülök, nem bírom. :'(



2015. dec. 31. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
orvosod mit mondd?
2015. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmi különöset.. Nyugtatót ad meg altatót meg kedélyjavítót. És, hogy senki nem tudja megoldani helyettem. Kb ennyit. :(
2015. dec. 31. 11:10
 3/16 anonim ***** válasza:
Lesz jobb :)
2015. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerezz barátokat ,ha lány vagy barátnőket

Mozdulj ki otthonról

2015. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szinte arra sincs energiám hogy a konyháig kimenjek.. A gyógyszerek is teljesen leszedálnak.:(
2015. dec. 31. 11:32
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem itt a dokiddal van a gond
2015. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes helyzet lehet, hogy sem enni nem tudsz, sem inni, sem a konyháig kimenni, de a gyakorikérdéseken való kérdés feltevés az még megy...


Mi miatt lettél két éve depressziós?

2015. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lényegében már kiskorom óta szorongó és introvertált voltam, mert nem volt túl jó gyerekkorom.. Nagy szerepe van ennek is a mostani állapotban, de 2 évvel ezelőttig egéaz jól tudtam kezelni, bár rengeteget szorongtam előtte is és stresszeltem felesleges dolgokon.

2 éve aztán "tömbösítve" jöttek a rossz dolgok, rokon halála, testvér súlyos balesete és hosszantartó lábadozása, munkahelyi kudarcok, anyagi problémák, párkapcsolat nagyon fájdalmas lezárása..

Mindig próbálkoztam alternatív gyógymódokkal, de nem éreztem sosem hogy jobb lenne, max ideig-óráig, így aztán elmentem egy pszichiáterhez.. Most összesen 3 féle gyógyszert szedek az ő tanácsára, de némelyikről úgy érzem, inkább árt, mint használ. Ő azt mondta kell idö amíg megszokom, ez minden embernél más, van akinél 3-4 hónap is lehet.. Hát, remélem hamarosan jobb lesz már nekem is.

2015. dec. 31. 12:07
 9/16 hosszúhajú ***** válasza:
fontos lenne tudni pontosan mit szedsz. egy gyógyszer nem mindegy hogy mi. nem írtad pl kapsz e antidepit pedig az fontos. azonkívül az sem mindegy melyik. meg szorongásoldó kell. biztos vagyok benne hogy nem vagy jól gyógyszerezve. ez a kulcs. pontosan ebben a csapdában voltam. dokit kéne váltani. egy megfelelő gyógyszernek hatnia kell csak a beállítás nehéz. 20 éve vannak problémáim nem a levegőbe beszélek.
2015. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
0,5-ös Frontint szedek napi 3x, emellé Citalopramot 2x (40mg-ot összesen) és Valdoxant 1x (25mg-ot) este, lefekvés előtt.
2015. dec. 31. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!