Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elhúzódó mandulagyulladás...

Elhúzódó mandulagyulladás után ha 5 cisztán látott a doki a mandulámon az baj?

Figyelt kérdés

Elég rosszul hangzik.

Mitől alakul ez ki és hogy múlik el? Vagy okoz bajt?

Szeptemberben szedtem 1 hétig antibiotikumot aztán nem múlt el mert októberben kiújult és november elején mentem vissza és kaptam egy újabb antiobiotikum kurát.

Azóta még folyik az orrom és szurkál a mandulám.


2016. nov. 18. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,jobb lenne kivetetni a manduláidat.Addig próbálj gargalizálni kamillával,legalább naponta 3x.A doki ezen kívül mit mondott?Fáj is,a torkod gyulladt,piros?Tudsz képet mutatni a manduláidról,torkodról?Hány éves vagy?
2016. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap újra a dokinál.

Azt mondta még mindig gyulladt a torkom meg duzzadtak a manduláim.

Elküldött vérvételre meg fül-orr-gégészetre.

De mire oda is bejutok legalább egy hónap lesz.

Az orrom is folyik, nem nagyon de folyamatosan kicsit.

Mondott valami latin szót de nem jegyeztem meg.

Nem szeretném kivetetni a mandulámat. Mennyi az esélye hogy megúszom?

2016. nov. 19. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,főleg látatlanban,Látni kéne a torkod,tudnám hasonlítani az enyémhez.Csinálj képet telefonnal v.fényképezővel.Egyből a gégészetere kellett volna menned,de hétfőn is mehetsz,oda nem kell beutaló,az a szakorvos a torok gondokra.

Nekem is volt többször baj a manduláimmal,a jobb oldali háromszor akkora mint a másik,de nekem inkább a torkommal van gond,mindig piros,be van gyulladva.3 havonta megyek a gégészetre,most is járok torok ecsetelésre.Tudok képet csatolni ha látni akarod.

2016. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!