Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy hónapja vagyunk begegek a...

Egy hónapja vagyunk begegek a szüleimmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

December elején kezdődött, hogy magas lázzal egy betegség. Azóta csak hőemelkedésem van, de a tünetek nem múlnak. Sajnos anyáék nem figyeltek oda és mindenki elkapta itthon. Orvosnál nem voltam, pedig mondtam nekik, hogy szerintem be van gyulladva a mandulám.

Most sem gyógyultam meg, ugyanúgy fáj a torkom, teljesen el van dugulva az orrom, fáj a fülem, fejem, köhögök. Minden itthoni módszert kipróbáltam, de nem javulok meg/javulunk meg.

Most már hozzászoktam, de azért tavaszig nem akarok így lenni. A hasmenéses járványt is elkaptam, de abból meggyógyultam már szerencsére.


2017. jan. 10. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel már 1 hónapja tart, éppen ideje lenne elmenni orvoshoz, erre már valószínű gyógyszer kell és orrcsepp, köptető, stb.
2017. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem voltál orvosnál?
2017. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Muszáj lenne elmenned orvoshoz. Ha a te háziorvosod is időpontra fogad csak beteget, hívd fel az asszisztensét és kérj előjegyzést mára vagy holnapra. fontos lenne, nagyon legyengülsz, ha már egy hónapja beteg vagy, nagyon sokára fogsz csak kimászni belőle.

A szüleidnek is kéne orvoshoz menni, nem jó, ha vissza-/felülfertőzitek egymást.

2017. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Anya kezdte és szép sorjában elkaptuk tőle. Reméltem, hogy a szünetben majd elmúlik, valamelyest javultam is, de nem gyógyultam meg. Lehet az elején kapok valami gyógyszert, akkor elmúlik hamarabb.

Lehetséges, hogy visszafertőzzük egymást? Mert ők nem igazán ügyelnek a higiéniára.

Ők nem akarnak orvoshoz menni és engem se nagyon engednek, ráadásul mindig akkor rendel az orvos mikor én még iskolában vagyok. Helyettesítés van, úgyhogy két délelőtt egy-egy óra a rendelési idő.

A vírusnak nem pár nap alatt el kellene múlnia?

2017. jan. 10. 20:18
 5/5 Kérdezi válasza:
pedig ide orvos kell! ne várd meg míg rosszabb lesz, mert nagyon könnyen elfajulhat a dolog..
2017. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!