Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye, hogy ettől...

Mennyi az esélye, hogy ettől HIV-fertőzött lettem? F/20

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja együtt voltam egy lánnyal, régebb óta ismertem, nem él éppen önmegtartóztató életet, de olyan vészesen sok partnere eddig nem volt.

A szex közben pár percig óvszer nélkül csináltuk, de aztán felvettem egyet, biztos ami biztos. Ezen kívűl kölcsönös orál volt még.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi az esélye, hogy HIV fertőzött, illetve hogy ha az, mennyi az esélye, hogy el is kaptam tőle?

Előre is köszi!


2017. márc. 22. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az esély mindig megvan
2017. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el szuresre vagy veradasra es akkor nem kell tovabb izgulni.
2017. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Váradásra ne menj, felelőtlenül ne veszélyeztess mást,a te véredből akár 3 másik ember is kaphat vérkészítményt. + hónap után menj el egy kivizsgálásra, addigra már lesz ellenanyag a véredben, ha megfertőződtél és maga a vírus már elszaporodott annyira, hogy az antigén is kimutatható. Viszont más nemibetegséggel ugyanígy megfertőződhettél, de olyan, nemibetegség okozóként még nem azonosított vírussal vagy prionnal, ami majd csak évtizedek múlva jelentkezik valamilyen idegrendszeri tünet formájában.
2017. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te inkább keress egy hü feleséget aki (vizsgálatok után!!!) csak veled szexel.
2017. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Véradásnál mindenki vérét megvizsgálják először, pont az ilyen betegségek miatt.


Kevés HIV fertőzött él az országban, ezeknek a nagy része drogos vagy homoszexuális. Az esély, hogy összefutsz egyáltalán egy olyan lánnyal, aki erről nem tud rohadt kicsi. A HIV a fertőzés átadása szempontjából egy gyenge vírus. Ha lefekszel egy biztosan HIV fertőzött nővel, még akkor is elég kevés az esélye, hogy elkapd. Szóval ezerszer nagyobb az esélye annak, hogy holnap elüt egy busz, minthogy elkapd ezt a vírust.

2017. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

XD

Ennyi erővel mindenkivel, akivel lefeküdtél, gyanus, hogy aidses xD

Butus, akkor kellene ez miatt aggódod, ha biztosan tudnád, hogy aidses.

Így igazán csekély az esélye.

De ha annyira aggódsz, akkor menj el szűrésre.

2017. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1:3875-höz.
2017. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdező, ne legyél már ennyire tájékozatlan (vagy hipochonder?!)... Mégis miből gyanítod, hogy az a lány, akivel együtt voltal, hiv pozitív lenne? Nem írtál semmi olyan információt, ami a gyanú árnyékába sodorná szerencsétlent. Önmagában az a tény, hogy valakinek több partnere volt egynél, egyáltalán nem kever hiv gyanúba senkit, főleg, hogy a HIV fertőzésnek már a betegség legelején tünetei vannak. Manapság megnyugtatást, szinte minden fiatalnak "több partnere" volt/van, mégsem aidses a fél világ.... Ha ez úgy lenne, egész Magyarország hiv fertőzött lenne.

Ezt a vírust a kozhiedelemmel ellentétben NEM KÖNNYŰ elkapni!

Ha még így se nyugodtal meg, menj el egy szüresre.

2017. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!