Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fertőzött lettem?

Fertőzött lettem?

Figyelt kérdés
Szoval elöljároban anyit érdemes rolam tudni hogy nagyon barátságos ember vagyok könyen ismerkedek és beszélgetek. A minap jötem hazafelé mikor egy hajléktalan melé ültem le a buszon. Én adtam neki pénzt ö pedig asztmondta cserébe teker nekem egy cigit. Namár most az a hagyományos nyálazos cigipapirja volt és igy tekerte a cigit nekem is. Meg beleitam a borába is. Másnap arra keltem hogy viszket a böröm föleg a szám környékén piros kiütés szerü jelenségek jelentek meg. Nagyon kellemetlen!!! Azt akarom kérdezni hogy lehet ehez köze vagy ez csak az idöjárás miatt lehet példáúl megfázás influencia !! válaszokat köszönöm

2017. jan. 6. 20:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
hogyne lehetne... ki tudja mi baja volt a hajléktalannak... te meg beleittál a borába??? :O menj el vizsgaltasd ki magad
2017. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeséget csináltál! Köztudott, hogy a hajléktalanok mindenféle betegséggel fertőzöttek. Akár valami tüdőbetegséget is elkaphatsz így.
2017. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos tele volt bacilussal az a bor. Aztán te kiittad őket. Na mind1. Szerintem nem kaptál el tőle semmi halálosat, de azért kisérd figyelemmel a fejleményeket és nem ártana orvoshoz menned. Jobbulást.
2017. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A rühesség (scabies) atkafertőzés, mely apró, vörös kiütéssel és igen erős

viszketéssel jár.

2017. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy rühös lettél kedves kérdező :((
2017. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez tuti kamu. Nem ép elméjű az aki beleiszik egy hajléktalan italába. normális ember messzire elkerülni...


Nem baj úgy kell neked.

2017. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jo én erre nem gondoltam akkor. de azért megnézetem 1 orvossal
2017. jan. 6. 22:12
 8/11 anonim válasza:

6#

Épelméjű ember nem ír olyat, hogy "influencia".


Kérdező!

Te beteg vagy. Egyetlen gyógymód van az állapotodra, a lobotómia.

2017. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá akkor? Akkor mégis mire gondoltál? Te jó ég! A TBC-t is elkaphattad, ami cseppfertőzés útján terjed és halálos is lehet.
2017. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már várom h eljussak orvoshoz de ügyeletre nem akarta m menni holnapig várók de ez csak roszabb lesz
2017. jan. 8. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!