Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez normálisnak mondható?

Ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy jó ideje kb 2 hete érdekes a székletem aminek sárga színe van de a barnánál halványabb jóval most. Egyébként se szokott lenni nagyon barna nekem max világos barna de most sárga. Az állaga normálisnak tűnik nekem, csak a színe látszik meg néha a megemésztett ételek amik látszanak. Néha van puffadásom meg szélgörcseim de nem mindig, én akkor veszem ez észre ha kicsit ideges vagyok vagy nyugtalan. Kb 3 hete stresszes időszakom volt, az előtt nem emlékszem hogy ilyen színe lett volna. Ez most lehet a stressztől? Amúgy már nem stresszelek meg nem vagyok ideges, de még mindig a székletem sárga meg általában savasnak érzem a gyomrom úgy érzem hamar megemészti. Betegnek nem érzem magam, a közérzetem rendben van nem vagyok lázas mg nincs hányingerem étvágyam az meg van.Mondjuk nem eszek kenyeret max a gluténmenteset. Felvágottakat ilyeneket meg tejet se iszom inkább a kínai ételek meg saláta amik nem annyi zsírosak. Bár a párom is ugyanezt eszi de nála nincs ilyen gond. Valakinek volt hasonló tapasztalata?


2017. máj. 27. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet stressztől is, de sokáig fennáll ez az állapot, menj el dokihoz, mert nem normális, ha a széklet sárga.
2017. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!