Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet leggyorsabban...

Hogy lehet leggyorsabban kikúrálni magam?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom. Grephuit csepp,méz,kamilla tea, gyümölcs tea mézzelel,propolisz, fekvés. Szerintetek?

2017. szept. 23. 10:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Ameddig lehet próbálom húzni az orvost. Mindig gyógyszert szedek mrgfázásra. De azért mert gyógyszer nélkül tüdőgyulladás,gége gyulladás következik be. Ameddig nincs lázam nem megyek orvoshoz
2017. szept. 23. 10:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Lizin-C vált be legjobban. Ha még a betegség elején kezdem el szedni legtöbbször nem is tör ki rajtam.
2017. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tejfölbe préselj bele egy nagy gerezd fokhagymát és edd meg. :) Legjobb baci és vírus űző.
2017. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fogj egy poharat, facsarj bele friss citrom levet, majd reszelj bele gyömbért, ezután nyomj, vagy reszelj bele 1 gerezd fokhagymát, végül adj hozzá 1-2 kanál mézet, keverd össze és húzd le, mint egy felest napi 2x-3x. Nekem ez mindig beválik, 2 nap alatt letudom a betegeskedést + ha lázam van arra azért beveszek lázcsillapítót. A neocitran és barátait kerüld. A kamilla is jó, de azzal inkább csak öblögesd a torkod. Ha 1-2 nap alatt nem enyhül, fordulj orvoshoz.
2017. szept. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!