Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez rühesség lenne vagy csak...

Ez rühesség lenne vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Elkaphattam rühességet egy olyan embertől akinek nem viszket semmije de igénytelen, büdös, nem tisztálkodik? Vagy csak beképzelem hogy viszketek azóta, hogy egymas mellett ültünk órákig.
2017. dec. 12. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Google > rüh tünetei
2017. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hidd el a rühességet észre veszed nem pedig azon leszel h csak bebeszélted magadnak .. valóban összelehet szedni mástól... de annak az illetönek is annak kell lennie.. igy egy sima igénytelen embertől nehéz lesz elkapni .
2017. dec. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rühességnek eléggé konkrét és látható tünetei vannak. Szimpla viszketés bármitől lehet...lehet, hogy amióta ez jár a fejedben így reagál a tested. :-) A mosdatlanság önmagában még nem feltétlenül jelent fertőző betegségeket...igénytelenséget viszont igen. :-)
2017. dec. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van egy rühes sztorim, elmesélem. Régen egy bevásárlóközpontban dolgoztam, gyakran váltottam pénzt és feltűnt, hogy a pénzváltó csajszinál kéztörlő kendők vannak az asztalon, de nem foglalkoztam vele. Amikor a mikor kézfejem itt-ott viszketett, mintha szúnyog csípett volna meg, az se izgatott, de mikor befeküdtem a szoliba és láttam, hogy az UV fényben tetőtől talpig tele vagyok lila foltokkal, irány a bőrgyógyász! Egy vaksi vén fasz volt ott, azt mondja, ez rózsakiütés, nem kell aggódni, írt egy kenőcsöt, hogy két hétig kenegessem magam és elmúlik. Kenegettem szorgalmasan, két hét múlva annyira viszkettem, hogy majdnem megbolondultam, elmentem a főorvos asszonyhoz, ő már az ajtóban megmondta, hogy rühes vagyok, és ilyen rühes embert még az életben nem látott. Mondtam neki, hogy a kollégája már vizsgált, visszakereste a kartont, a doki egy hét múlva nem praktizált.
2021. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!