Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam valami virust, mit...

Elkaptam valami virust, mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap ota fáj a torkom nagyon és kohogok, tegnap estére már szédultem is nagyon. Egesz este nem tudtam aludni. Ma is ugyanezek vannak de egyszer még melegem is van egyszer meg fázok. Mit csinaljak? Antibiotikumot már szedtem be, C vitamint is. Borzasztoan érzem magam. Ugy egy oraja gép elé ultem és teljesen ugy érzem magam mint aki részeg, osszefolynak a dolgok, nincs idoérzékem.
2018. ápr. 7. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, beteg vagy, sose voltál még? Mit gondolsz, 1 nap alatt elmúlik? Várd ki szépen az idejét. Aludj. Igyál teát, egyél mézet. Szopogatós toroktabletta, paracetamol.

Antibiotikumot honnan szedtél? Ugye tudod, hogy az egész dobozt be kell szedni, ha már elkezdted?

2018. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már vagy 3 éve nem voltam beteg, és nem vagyok hozzászokva, plusz 16 éves vagyok, szoval nem igazan emlekszem rá:) Igen, tudom, ezeket anya intézi
2018. ápr. 7. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
gratulálok. vírusos fertőzésre antibiotikum.
2018. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as, te úgy mégis honnan diagnosztizáltad, hogy ez vírus? Kitenyésztés nélkül még az orvosok se tudhatják!
2018. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én se tudom mi ez igazábol. Csak erre tippelunk
2018. ápr. 7. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedj be feleslegesen semmilyen antibiotikumot!!!
2018. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maradj ágyban, egyél meleg levest, igyál mézes citromos teát, gargalizálj sós vízzel és holnap reggel menj el a háziorvoshoz.
2018. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!