Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rhinospray plusz terhesség alatt?

Rhinospray plusz terhesség alatt?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok. Már egy hete nagyon fáj a torkom, rondán köhögök mint egy kutya kb, és három óránként eldugul az orrom. Voltam háziorvosnál, de azt mondta antibiotikum szóba sem jöhet, mivel terhes vagyok. Rákérdeztem a Rhinospray-re hogy használhatom-e, azt mondta ha más nem használ akkor persze, használjam. Felhívtam nőgyógyászom, tanácsolta hogy menjek gégészetre ott majd biztosan kapok gyógyszert, hát ott sem kaptam, viszont a gégész doktor úr is engedélyezte a rhinospray használatát. Ismét felhívtam a nőgyógyászom, megkérdeztem valóban használhatom-e, erre azt mondta, ne használjam mert ér összehúzó és átmegy a lepényen, árthatok a babának. Hát jól megijesztett, de nekem sajnos a tengeri sprayk, és sós dolgok, inhalálás nem segít, viszont három óránként eldugult orral nem tudok sajnos létezni mert megfulladok ha még köhögnöm is kell. Tényleg baja lesz a babámnak ha ilyen sűrűn kell használnom? Nagyon el vagyok keseredve😕 Légyszi írjatok, akinek van tapasztalata. Köszönöm. Ja és gyógyszer nélkül sajnos nem lesz jobb, egyre rosszabb...mit tehetnék? Kihez forduljak? 😟

#terhesség #Rhinospray plusz
2018. ápr. 19. 09:13
 1/3 Abíság válasza:

Szia! Sajnos tényleg nem szabad használni...nekem is minden este bedugul az orrom, de inkább nem használok semmit. Kitartást és sok erőt!!

20 hkm

2018. ápr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sofia1234 válasza:
Szia. Én harmadik napja szenvedek az orrom,miatt. Nekem sikerült megfaznom de nagyon,naponta majdnem egy 100zsepi, de sajnos dák tenger vizes sprayt lehet használni ami nekem sem hat. Eddig én is a rhinospry-t hasznaltam. Sajnos éjszaka többször is fel kelek orrot fújni mert nem kapok levegőt, remélem hamar elmúlik. Egy 15+3 hkm
2018. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ. Azóta szerencsére megoldódott a problémám, visszamentem a házi dokihoz és másodszorra felírta az antibiotikumot, mert látta hogy nagyon kutyául vagyok. Az első szem beszedése után nem dugult már el az orrom sem. 🙂 Azóta meggyógyultam hála istennek.
2018. máj. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!