Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2017. oktoberében kijött 2db...

2017. oktoberében kijött 2db szemölcs a nemi szervemen. Ott ahol sokszor megvágtam magam. Amik 3honappal késöbb maguktól eltűntek. A páromon nagyon apró szemölcsök jönnek ki azóta is folyamatosan, de rajtam ujak nem keletkeztek. Ez biztos HPV?

Figyelt kérdés

Összesen 3szexuális partnerem volt a jelenlegi párom elött. Az exeimmel évekig voltam együtt. Soha senkin nem láttam hasonló tüneteket.

A jelenlegi párommal 2éve vagyok együtt.

1 éve voltunk együtt amikor rajtam kijött 2db szemölcs, amik 3honap alatt maguktól eltűntek!

Mind a kettő olyan ponton jött ki ahol gyakran megsertettem a bőröm borotválkozáskor.

Soha semmilyen modon nem csaltam meg a párom, és ő sem csalt meg engem.

Viszont miota nekem megjelent ez a 2db szemölcs, utána együttvoltunk, majd két hétre rá, a pàrom fitymáján megjelent 1db apró szemölcs. Amivel kértem forduljon orvoshoz. Azota most van már neki kb 6db kb 2mmes szintén mind a fitymàn.

Ez biztosan HPV lenne?

Azt ki lehet deriteni hogy ha igen akkor ki “hozta” a kapcsolatba?

Mert én amikor rajtam kijött szoltam neki hogy nem szabadna egyuttlennünk amig, ki nem derül hogy pontosan mi ez.

Most pedig 1000százalékban engem vádol. Pedig ahogy olvastam van hogy évekig tünetmentes valaki, utána jelennek meg a tünetek. Tehát bármelyikünktől származhat, évekig is lappanghat, es akkor jön elő ha nagyon legyengül az immunrendszer.

Ráadásul a HPV szemölcs ugy tudom magától nem mulik el, (ahogy nekem) hanem folyamatosan terjed, amig nem kezelik.

Évente járok rákszűrésre ahol a hpv-t is mindig vizsgàltatom. Tavaji eredményem is negativ lett.


2018. aug. 19. 13:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!