Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen immunrendszer erősítőt...

Milyen immunrendszer erősítőt ajánlok? Olcsón, könnyen elérhetőn?

Figyelt kérdés

Az immunrendszerem iszonyúan legyengült most a sok stressz és szorongás miatt. Állandóan fáradt vagyok,és még a herpeszem is kijött. :( Sajnos anyagilag nem állok túl jól, mondhatni tök csóró vagyok.

Kérlek mondjatok valami olcsó szert, teát, növényt, bármit amivel kicsit helyre tudnám rakni magam. Köszönöm.



2018. szept. 5. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyma, fokhagyma, paprika, egyéb egészséges élelmiszerek, továbbá számos példát tudnék mondani, akik állóképességi sportokkal (országúti kerékpár, hosszútávúszás, teljesítménytúrázás) jelentősen tudtak javítani az immunrendszerükön.
2018. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Aszkorbinsav, azaz C-vitamin por formában - ezt teheted limonádéba vagy teába is citrom helyett, akár napi 2 litert is megihatsz.

Kiváló immunerősítő még a D-vitamin is, ami vény nélkül is kapható (csak keresd meg, melyik van a legjobb áron éppen), vagy dokival is felírathatod. 1500-2000 NE a napi szükséglet alap esetben, de nyugodtan lehet napi 3-4 ezret is szedni rövid távon; a Béresnek van is négyezrese.

Viszont a házi orvos csak ezreset szokott felírni, max. 3 hónapra előre - tehát ha az első hónapban beszeded az összeset, akkor utána két hónapig csak recept nélkülit tudsz majd venni.

2018. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
BioCo cink tabletta. Napi egyet szedtem. Két kiszerelés van én azthiszem a nagyobbat választottam ami 90 szemes. Úgy megerősítette az immunrendszerem,mint még soha semmi. Bőrre vettem, arra nem volt jó de egész télen nem voltam beteg és tavasszal sem, pedig minden télen 2x egy -masfel hétre nagyon durván le szoktam betegedni és egyszer tavasszal is. Most is volt,hogy kissé " beteg " lettem de nem a szokásos minimum egyhetes kínszenvedés volt,hanem kb. Két napig álomkóros voltam és sokat aludtam, ezenkívül semmilyen fizikai rosszullét nem volt. Tavaly október végén, november elején kezdtem és azóta most vagyok először beteg, sajnos... Most fogom újra szedni, sajnos hülye voltam és nem kezdtem előbb. Ez mellett meg C vitamin, multivitamin is mehet. Elvileg jó még a propolisz is, ezt nem tudom de a cink az istenkirály szerintem.
2018. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A cink úgy 1500-1700 körül van, van mondjuk más márka is , házi orvos is felirhatja a cinkorotot az talán olcsóbb. Arra figyelj, hogy csinálj egy kúrát és utána tarts szünetet, mert ezt nem szabad sokáig szedni,mert hiszsutavon gátolja a réz felszívódását a gyomorban. Tehát szerintem egyszer megéri megvenni, nekem rohadt jó volt.
2018. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Echinacea teát ajánlom neked, és sok folyadékot. Tegyél minden pohár vizedbe, teádba egy lencsényi aszkorbin savat. Ez C vitamin, de olcsó. Ebből készítik a tablettákat, kapszulákat. DM-ben, Rossmannban 10 dkg-ot tudsz venni tégelybenm, vagy a neten is lehet rendelni. Patikában nem biztos, hogy olcsó. D vitamin, és Bérescsepp is jó lenne. Egyél lehetőség szerint naponta egy tojást, sütőtököt, zöldséget, gyümölcsöt. A stressz miatt vegyél magadnak citromfű teát.
2018. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Méhpempő.
2018. szept. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld pacsi.

2018. szept. 29. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!