Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férges lettem? Félek, azt...

Férges lettem? Félek, azt hittem hogy az ember nem tud férges lenni!

Figyelt kérdés

NA az van hogy kb 4 hónapja amikor nagy WC-ztem, a macskámat simogattam közben az ölemben aki valamiért még 16 évesen sem szobatiszta, és hát... Belecsinált a tenyerembe... A csap messze volt, én pedig már végeztem a dolgommal, és megpróbáltam a szennyezett kezemmel úgy kitörölni a nagy dolgom után, hogy azért mégis... Értitek!


Na és akkor ma reggel a klotyóban amikor vígan végeztem volna így év vége előtt a dolgomat, felálltam, és láttam, hogy egy giliszta szerű valami ficánkol a végtermékemben... Már az is furcsa volt, hogy nagyon sokszor viszketett a nyílásom már hetek óta, de nem törődtem vele, azt hittem hogy azért, mert nem fürödtem túl sokszor az utóbbi időkben... Én ezzel nem merek elmenni orvoshoz!... Szerintetek magától emúlik? Megemésztem a férgeket amik bennem vannak? Csikar nagyon.

Aki azt hiszi hogy viccelek az légyszi ne bántson! Sürgős baj van


2018. dec. 29. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

A teljes bélrendszeredben éldegélnek. Az jópár méter hosszú. Ne próbálkozz ilyen butasággal. Az alkohol végigmarná a végbeledet. Na azt milyen ciki lenne elmagyarázni az orvosnak.

Nem kell a dokinak részletesen beszámolni. Odamész, megmondod, hogy féreg volt a székletedben. Állatod van, előfordul az ilyen. Felírja a gyógyszert és kész. 5 perc alatt végzel.

2018. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
ember nem tud férges lenni? Kb a kutyatartók 90%-a férges, főleg fonál vagy galandféreg. Gyógyszerrel ki szokták írtani. Lehet dislikeolni az igazság mindig fáj.
2018. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

#12-es, egy normális állattartó, aki tisztán tartja az állatát, ad neki féreghajtót megelőzésképpen, nem lesz férges. Mi a két kutyánknak-orvosi javaslatra- 3 havonta adunk féreghajtót. Utána mindig meg kell nézni a végterméket. Soha nem voltak még férgesek.

Természetesen az, aki soha nem féregteleníti az állatait, simán lehet férges. De kétlem, hogy ez a kutyatartók 90%-ára igaz volna-legalábbis remélem.

2018. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Az orvos nem fog kinevetni, és titoktartásra van kötelezve. Ad gyógyszert, az kiirtja.
2018. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!