Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erősen megy a hasam a lejárt...

Erősen megy a hasam a lejárt gyrostól és véletlenül hashajtót vettem be rá? Mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Eddig is iszonyatosan ment a hasam és csikart is, de amióta bevettem a hashajtót (nem tudok szebben fogalmazni) csak úgy zúdul belőlem a sok szar és nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon rosszul vagyok.

Segítsetek! Nem bírom tovább!Iszonyatosan csikar a hasam és nagyon hangosan morog is.



2019. febr. 13. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet!
2019. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bólus astringens kellene, és sok tea. Széntabletta ha van otthon, abból 5 db-ot vegyél be.
2019. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy lejárt ?
2019. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
F*.sznak etted meg a lejárt szavidejű gyrost?
2019. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyél banánt, később sok vizet kell inni, magnéziumot pótolni kell. Nem kell aggódni, kihullik belőled minden, és helyreáll a rend.
2019. márc. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!