Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha van egy Hashimoto nevű...

Ha van egy Hashimoto nevű betegségem lehet, hogy megúszom ennyivel? Semmiféle tünetem nincs, minden laborom jó, kivéve az ATPO ami (0-60 helyett) 99.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az orvosok nem mondanak semmit, de alaposan beijesztik az embert mondván jöhetnek keményebb betegségek is ezután (SM, stb)... Arra vagyok kíváncsi, hogy ez akkor azt jelenti, hogy innentől életem végéig romlani fog az életszínvonalam és mindig egyre több betegséget kell majd kezelni? Mindenképpen jön más is, ha megteszek amit csak tudok, hogy jobban legyek (diéta, mozgás, vitaminok, stb)? Lehet, hogy hülyeség de eléggé le tud stresszelni a gondolat, hogy innentől nincs megállás a lejtőn lefelé...

2019. ápr. 3. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, én is ilyen kis paragép voltam, amíg ténylegesen nem lettem beteg. Keress egy endokrinológust, aki kezel, nem hiszem, hogy olyan baromi nagy dolog lenne a pm túlműködésed.
2019. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy beteges fb csoportban sok hashimoto-s van, nem panaszkodnak róla, hogy csúsznának lefelé a lejtőn. :)
2019. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Magán endokrinológushoz járok aki azt mondja "bármi lehet"... A háziorvosom pedig: "Akinek ez van, lehet neki még hat másik. További szép napot!"

Mindkettőt leváltom :)

2019. ápr. 3. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Sajnos igazuk van. Nekem is Hashimotom van, van mellé, vitiligo, és időnként alopecia areata,foltos hajhullás. És még szerencsésnrk mondhatom magam, mert a mellékvesém még jó, nincs lisztérzékenységem, sclerosis multiplexem
2019. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!