Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik akkor, ha Cavinton...

Mi történik akkor, ha Cavintont veszek be úgy hogy nincs semmiféle mentális betegségem? Okosabb leszek talán?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, semmi különbséget nem fogsz észrevenni.
2013. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát papíron picit pörgősebb lennél, már csak a noradrenalin miatt is. Meg általánosságban több energia jutna az agynak. Ez akár függőséget is okozhat ám
2013. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ér-elmeszesedés a megszületés pillanatától a halálig tart, megállíthatatlanul. Ha egy bizonyos szintet elér, akkor tenni lehet ellene. Normálisan úgy 55-60 éves kor körül. Leglátványosabban az agyban fejti ki a hatását, a rengeteg hajszálér miatt. A Cavintotól okosabb nem leszel, legfentebb lassabban butulsz.
2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a nagyi halála után rám maradt Cavingtonból szedtem be sokat és nagyon jó volt. Persze nem egyszerre sokat, hanem folyamatosan !
2013. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira pörgött az agyam, hogy fel is jöttem gyk-ra kérdéseket feltenni. Ma, napi szinten 50 kérdést teszek fel, köszönhetően a Cavingtonnek.
2013. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már annyira okos lettél tőle, legalább a nevét tanuld meg helyesen leírni.
2013. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennél biztos..
2013. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Okosnak nem leszel okosabb, csak aktívabb... De egyébként, ha van egy minimális sütnivalód, akkor googleban kikeresed ,mit is csinál egy ilyen szer, aztán kikövetkezteted ez, milyen hatással lesz rád, nem nehéz...
2013. ápr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem segít abban, hogy a dolgok jobban megmaradjanak, viszont rengeteg mellékhatása van. Nekem pl hullik tőle a hajam.
2014. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!