Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Borzasztó rosszul vagyok,...

Borzasztó rosszul vagyok, napok óta megy a hasam, mit csináljak? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Vasárnap este történt. Indiai kaját ettem és éjjel arra ébredtem, hogy iszonyatosan feszül, megy, fáj és puffad a hasam és folyton finganom kell. Azóta csak az ágyban fekszem és csak akkor kelek fel, ha hánynom kell, ha megy a hasam és ha folyton görcsölök. A WC már eldugult a hasmenéstől és a hányástól. Nagyon gyenge vagyok és egész nap alszom, fingok, hányok és fosok. Megfogadtam, hogy nem eszek többé indiai kaját.

Tudtok valami megoldást?

Segítsetek, már nem bírom tovább, a hasam most is nagyon glugyog és feszül. Úúú... Most is rengeteg gáz jön belőlem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 2. 20:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ma kínai étteremben jártam így..

Sushit ettem, azóta életem legszörnyűbb hasmenésével ülök a WCn.. nagyon csikar , morog , zuborog a hasam..

Szerintem egész éjjel a WCn fogok ülni , de nagyon rosszul vagyok :(((

2023. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!