Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor nem erzek emlekeket...

Sokszor nem erzek emlekeket sajatomnak, mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor ismetlodot ez mar velem, es sok embert megbantottam mar emiatt, hogy egyik naprol a masik rideg es tavolsagtarto vagyok mintha kozom se lett volna egyaltalan hozajuk.

Vegyunk egy kapcsolatot, minden rendben szeretem stb, majd ugy kelek fel egyik reggel mintha ezeket a honapokat csak almodtam volna. Nem erzem sajatomnak az emlekeket. Mintha felkelnek reggel viszaemlekszek meg reszekre az almombol de tudom hogy csak almodtam. Aztan oda jon a fiu megolelne, en pedig nem erzek semmit, csak kellemetlenul erzem magam hogy "mit csinalsz?!".

Olyan mintha megse tortentek volna, a fejembe ittvanak ezert gondolom alomnak, de nem erzem oket.


Igy volt a ferjemmel is, felkeltem elmentem zuhanyozni, es onantol nem ereztem semmit. Kiestek az evek, az erzeseim meg egy pillanat alatt torlodtek.


Nem ertem.


Probalom erthetoen elmagyarazni, de igazabol en se ertem.

Mintha ket kulon ember lennek ket kulon emlekekkel es erzelmekkel.


Van valami otletetek mi tortenhet es mert, ilyenkor?



2019. júl. 24. 13:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!