Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baj velem? Két személyisé...

Mi a baj velem? Két személyiségem lenne?

Figyelt kérdés
Mikor társaságban vagyok (pl.az osztálytársaimmal) teljesen másképp viselkedek mint otthon, vagy mint a barátaimmal. Ha csak egy kicsit lennék más nem stresszelném túl a dolgot de így kicsit más a helyzet. Szóval mikor társaságban vagyok kedves, aranyos, visszahúzodó vagyok tipikusan olyan tagja a társaságnak akit mindenki szeret. Ott optimista vagyok, és ha valaki beszélgetést kezdeményez kedvesen válaszolok neki, nem bunkózok, nem flegmázok. Viszont mikor otthon vagyok vagy a barátaimmal, mintha teljesen más ember lennék. Nem vagyok túl kedves, és mindenkinek megmondom a véleményemet akkoris ha negatív. Néha direkt bunkózok vagy szólogatok be, de ezt igazából nem gondolom komolyan csak szórakozásból csinálom. Otthon korántsem vagyok olyan ártatlan és szelíd mint például az iskolában, gyakran vannak nézeteltéréseim a szüleimmel ( itt megjegyezném hogy az apám rendszeresen ordibál velünk, alkalomadtán meg is üt minket) viszonylag sokszor veszekszünk és olynakor mindig megmondom azt amit gondolok mindenféle kertelés nélkül.

2019. júl. 22. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális kamasz vagy, az ember idegenek, távoli ismerősök között játssza a jókislányt, viselkedik, nem olyan felszabadult, otthon viszont laza, természetes, önmagát adja. Ez normális. Az nagyon nem, hogy apád ver, anyádnak ezt nem kéne hagynia! Egyszer sem! Ismétlődő esetben válóok!
2019. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj veled, a legtöbb ember "hivatalos" közegben azért próbál viselkedni. Otthon meg, szar környezetben nem csoda ha kicsit keményebb vagy, lehet, hogy ezzel védekezel. És ja, marhára nincs rendben, ha kezet emelnek rátok, onnan menekülni kéne. :/
2019. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 személyiséged lenne, akkor már adtál volna neki neveket, sőt lenne egy teljes kép róla, hogy néz ki a másik éned - vagy ha a téveszmém és a kedves agyam mondaná: a bennes lakozó szellem!
2019. júl. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!