Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? Súlyos?

Figyelt kérdés
Egésznap semmit sem csinálok,végig lustulom a napot. Próbáltam lefoglalni magamat valamivel, de megunom és jön a semmittevés. Ez megy már hónapok óta. Mint egy vegetálás. Voltak olyan időszakaim amikor az ágyból alig bírtam ki kelni olyan rosszul voltam. Egésznap aludtam. És ennyi. Mellette még kicsit igénytelen is vagyok.
2019. júl. 26. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szüleiddel élsz? Hogy tartod el magad?
2019. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezt hívják kb. depressziónak. Szakember segíthet.
2019. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Tessék kirángatni magadat ebből a posványból! Mert, ha így hagyod, előbb-utóbb tényleg beteg leszel.

Tűzzél ki magad elé minden napra egy adott célt. Csak írok valamiket: holnap elmegyek sétálni, és megyek 5 kilométert. Holnapután elmegyek nézelődni egy plázába. Azutáni napon beülök egy moziba. Azutáni napon kitakarítom a szobámat. Következő napon elolvasok egy könyvből minimum 5 fejezetet.Azutáni napon tornázok 1 óra hosszat, majd főzök valamit. Azután meglátogatom egy hozzátartozómat. Ezek csak példák, de a lényeg, hogy mindig legyen egy teljesítendő cél. Ne hagyd beleragadni magad az ingoványba! Meg tudod csinálni, és meglásd visszatér az életkedved!

2019. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy az egybe ismerős.. Én speciál akkor tudnék élni ha lenne valaki aki olyan magányos és ugye amit leírtál, mint én, lenne egy társam, akkor lenne miért élni és kivel tölteni a napot, de eleve meg unalmas semmitérő az élet..
2019. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Télen, ha a lovaknak nincsen munkájuk, szokták őket is befogni, mert úgy jártak volna, mint te. Mert a semmittevést még egy ló sem bírja.
2019. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!