Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichiátrián benn akartak...

Ha pszichiátrián benn akartak tartani a zárt osztályon akkor kezdhetek aggódni hogy ez már nem játék?

Figyelt kérdés

Jó ideje mindenféle lelki nyavalyáim vannak erre szedek vény nélküli nyugtatókat amik valaha értek valamit mára semmit akár be se vegyem.

Egy napja éjjel olyan sírásig rohangálásig fajuló pánikroham jött rám hogy ügyelet, majd egyből irány a pszichiátria betegszállítóval.


Én azt hittem ott felírnak egy bogyót és mehetek.

Ehelyett fel akartak venni azonnali hatállyal a bentlakásos pszichiátriára magyarul a zárt osztályra. Mondták a családnak készítsenek nekem összes ruhát fogkefét stb mert benn kéne maradnom.

Azt hittem rosszul hallok. Zárt osztály???? Oda nem a dühöngő állatokat zárják?


Most akkor kezdjek tényleg megihedni hogy az évek óta meglevő pszichés gondjaim nem játék kategóriásak? Hogy ez már nem vicc??


(nem maradtam ott eljöttem hozzám vágtak egy doboz Frontint)


2019. máj. 18. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Már maga a pánikroham sem egy vicc, nem szabad félvállról venni, de hogy sírva rohangálsz, azt jelenti, hogy nagyon komoly pánikod volt és feltétlenül kezelni kell. Nem tudom, hogy mit csinálnak a zárt osztályon, de mindenképp terápiára van szükséged. Keress fel egy pszichológust minél hamarabb.
2019. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A pánikbetegséggel nem szabad szórakozni!

Én pánik beteg vagyok , de már a rohamokat tudom kezelni. ( jobb esetben)

Keress fel egy szakembert aki segít neked! De gyógyszert ne szedjél , hidd el a rohamokat le lehet küzdeni gyógyszer nélkül is! Én màr csak tudom!!

Ha bármiben tudok neked segíteni várom üzeneted! 23N

2019. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" a bentlakásos pszichiátriára magyarul a zárt osztályra"

Nem zárt osztály...


Ha tényleg zárt osztályra akartak volna felvenni, akkor nem sétálhattál volna haza.

2019. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó írja, nem a zârt osztályra akartak téged berakni, hanem a sima akut osztályra.

Másrészt a zárt osztályon nem csak "dühöngő állatok vannak". Én is voltam már ott és én se dühöngő nem voltam, se állat... Egyszerűen öngyilkossági kísérlet után kerültem oda.

2019. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy vény nélküli nyugtató ! Max gyógynövényes valami, ami kb semmit nem használ .


És nincs olyan hogy valakit akarnak de nem tartanak bent a zárt osztályon . Ott nincs valasztasod , azt az orvos dönti el!

A bentlakásos megnevezés valami teljesen más lehet.


A frontin meg méreg . Jó de hamar raszoksz és a bajok nem oldódnak meg tőle !

2019. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!