Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet "gyógyulni" egy...

Ki lehet "gyógyulni" egy fétisből és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Feeder fétissel rendelkezem (ezt már tudom magamról egy jó ideje). Volt mikor foglalkoztam vele de túlságosan is sokat foglalkoztam vele napi szinten ami eléggé zavart szóval próbáltam elnyomni nem venni róla tudomást és olyan kor csillapodtak sőt el is múltak ezek a vágyaim, de valahogy aztán mindig újra és újra a felszínre tört bennem ez a fétis.

Mit tudnék csinálni? Más is van esetleg ilyen helyzetben?



2019. júl. 29. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van,ha gondolod írj privatban

Kigyógyulni nem sikerült egy ideig alábbhagyott de utána megjobban visszatért

31N

2019. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nekem kövér nő fétisem van.Teljesen odavagyok az extrém kövér nőkért./180-230 kg/.Ha egyszer ők vonzanak,izgatónak tartom őket,minek próbáljam ezt a vágyam elfojtani.Inkább megpróbálok ekkora társat találni./57F/
2019. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a fétisem van. Nálam csapongani szokott aközött hogy én akarok kövér lenni és h azt akarom h más legyen kövér. Nem tudom hogy tudnék-e érdemleges dologokat mondani, ha hs van kedved beszélgethetünk privátban róla.
2019. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kigyógyulni, tőbb évtizede jó párszor próbáltam fétiseim elnyomni, munkával s különféle figyelem elterelő dolgokkal de nem sikerült. Meg kell tanulni együtt élni vele s lehetőleg hasonló Társat találni hozzá ami szinte lehetetlen.
2019. júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal férfi vagyok kövér csaj fétissel. Elnyomni nem sikerült soha, hol erősebb hol gyengébbek a "vágyak" de mindig vannak. Küzdhetsz ellene, de nem érdemes. Én összejöttem egy duci csajjal, együtt vagyunk már jóideje.
2019. júl. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld kéz :)

Ha esetleg valaki még tudna valamit azt szívesen fogadnám.

Meg esetleg aki gondolja privátban is beszélhetünk a témáról.

2019. júl. 30. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj nyugodtan. #5
2019. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Piszológiai oka van. Ha az okot sikerül megszüntetni, azzal lehet gyógyítani.
2019. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szexualitásod része. És az nagyon mélyen be van épülve a tudatba. Nem hiszem hogy lehetne bármit kezdeni vele :/
2019. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkoromban nekem is komoly önértékelési problémát okozott, hogy a kifejezetten kövér nők tetszenek. Valahol szégyelltem, közben meg mindig izgatott a gondolat... Aztán megismertem a párom, aki akkor 105 kiló volt, neki meg emiatt voltak gondjai, de egymás mellett mindketten feloldódtunk. Ez 17 éve volt, azóta ő még felszedett 30 kilót, és ma már egyikünket se zavarja a dolog :)
2019. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!