Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Objektofíliás embert szoktak...

Objektofíliás embert szoktak kezelni? Ki lehet belőle gyógyulni? Ha van kezelés, hogy kezelik és mennyi ideig?

Figyelt kérdés

Csak olvasgattam, hogy X szerelmes a csillárba, Y elvette feleségül a radiátort, stb., illetve, hogy ez az objektofília, de a fent említett kérdésekre nem kaptam választ a cikkekben.


Előre is köszönöm!



2019. márc. 12. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez őket nem zavarja és nem jelentkeznek terápiára, akkor nem. Akikről te olvastál, azok valószínűleg épp azok, akiket nem, esetleg még nem zavar. Akit zavar, az leginkább titkolja, szégyelli, nem kürtöli szét az újságoknak, hanem terápiára megy. Ők valószínűleg képesek kialakítani normális kapcsolatot, de szerintem örökké marad egy ilyen vonzódás bennük.
2019. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. márc. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!