Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden összeomlott körülöttem,...

Minden összeomlott körülöttem, valaki írna pár biztató, motiváló sort?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
74%
Próbálj meg pozitívín gondolkodni! A kezdeti nehézségek után egyre inkább menni fog.
2019. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zyprexaaa ***** válasza:
58%
ELMÚLIK. Semmi sem tart örökké. Ez sem. Amikor olyan mélyponton voltam,h majdnem belehaltam ez tartott életben és azok azok akik mellettem álltak.Nem tudom milyen mélyen vagy. Ha nagyon mélyen keress egy psychiátert v psychológust. Nagyon sokat tudnak segíteni. Ha csak mélyen, nézz körül kik azok akik melletted állnak és fogadd el a segítségüket. Az is jó, ha minden nap felhívnak és elmondják mennyire szerethető ember vagy. Keress minden nap vmit ami örömet okoz. Tök mindegy,h az egy darab csoki,vagy kimész az erdőbe és hanyat fekszel. Csak legyen jó. Ha ez nem egy régóta fennálló mélyen fekvő hangulat,hanem csak kedvetlen vagy esetleg feszült,akkor feszültség levezetésre nagyon jó a mozgás.Én anno beiratkoztam karatéra. Ott úgy le hajtotta magam, h gondolkodni nem tudtam.
2019. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!