Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem bevenni a nyugtatóm...

Nem merem bevenni a nyugtatóm se az antidepresszánsom? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Kérlek nyugtassatok meg hogy semmi bajom nem lesz tőlük(ájulás,roham vagy halál) félek hogyha beveszem a nyugtatót alvás előtt akkor meghalok álmomban.Az orvosom azt mondta ezer emberből ha egynek kijött a mellékhatása akkor sokat mond.Az antidepresszánsom is muszáj lenne bevennem de azt sem merem.Amúgy nem erős gyógyszerek azt mondta. Muszáj lenne bevennem mert ez az állapot se jó ahogy most érzem magam...Megnyugtatnátok vagy bátorítanátok kérlek?

2019. júl. 29. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem lesz semmi bajod. Nyugalom.

De jobb, ha nem szedsz ilyen szarokat, mert rászoksz.

2019. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én sem akartam de muszáj hiába beszélem ki a bánatom és adnak rá tanácsot vagy ilyesmi egyszerűen nem csökken a szorongásom és a kedvem se lesz jobb max 1-2 órára sajnos.
2019. júl. 29. 19:12
 3/19 spectator ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd be, az orvos tudja, mennyire van szükséged. Csak egyet ne tégy: hogy nem rendszeresen szeded. Lehet, h. hatás csak néhány hét után jelentkezik.
2019. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baj. Én is fostam az első szemek bevétele előtt. Nyugtató csak kb egy hónapig kellett, aztán egy év után az antidepit is szép lassan csökkentettük. Most lassan egy éve nem szedek semmit, najó 2x vettem be egy-egy szem nyugtatót. Vannak nehezebb napok, de megbirkózom velük :-)

Kitartás!

2019. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást rengeteget jelent! :) tényleg köszönöm!
2019. júl. 29. 19:52
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Majd írsz, hogy miylen volt?
2019. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baj! En is nagyon fstam, bevettem es meg orakig nem tudtam aludni, ugy remegtem, paraztam. Hajnalban egyszer felriadtam, hogy vegigszaladt a karomon a feszultseg, de felalomban nem erdekelt, vissza is aludtam.

Egy par hetig,de lehet csak par napig picit rossz lesz, felerositheti a tuneteket.

2019. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Szia. Minden rendben lesz. Eleinte felerősödnek a tüneteid, én is rosszabbul voltam, sőt . De utána teljesen jól. Most már fele adag kell, szép lassan teszem le.
2019. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most vettem be egy szem Eleniumot de annyira furán érzem magam tőle elkezdtem megint pánikolni pedig tudom hogy ha allergiás lennék rá az már jelentkezett volna.Már nem szorongok hanem magától a gyógyszertől félek. Holnap kezdeném az antidepresszánst de eleve félek a gyógyszerektől plusz fel is fognak erősödni a tüneteim ahj de félek :(
2019. júl. 30. 12:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha kis adaggal kezdesz, akkor lehet nem is lesz mellekhatas. En negyed szem Escitillel kezdtem. Azota is csak felet szedek.
2019. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!