Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem bevenni a nyugtatóm...

Nem merem bevenni a nyugtatóm se az antidepresszánsom? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Kérlek nyugtassatok meg hogy semmi bajom nem lesz tőlük(ájulás,roham vagy halál) félek hogyha beveszem a nyugtatót alvás előtt akkor meghalok álmomban.Az orvosom azt mondta ezer emberből ha egynek kijött a mellékhatása akkor sokat mond.Az antidepresszánsom is muszáj lenne bevennem de azt sem merem.Amúgy nem erős gyógyszerek azt mondta. Muszáj lenne bevennem mert ez az állapot se jó ahogy most érzem magam...Megnyugtatnátok vagy bátorítanátok kérlek?

2019. júl. 29. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
15 éve szedem. Arra emlékszem, hogy én is így éreztem. Viszont, azóta függő lettem-ez sem jobb.
2019. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Rémálmaim vannak tőle és felkelek miatta mit csináljak? 2 napja szóval nem biztos hogy az antidepresszáns azt tegnap kezdtem.A nyugtató miatt lenne vagy a sok stressz? Kérlek segítsetek egyre jobban érzem azt hogy megőrülök!
2019. aug. 1. 03:45
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A sok stressz. Remalmaim nekem is voltak, sot az antidepitol nagyon intenziv es elethu almaim voltak, vannak. Ez egy mellekhatasa lehet. Egy darabig rossz lesz, ne ijedj meg, semmi bajod nem lesz, ez csak az idegrendszered jateka, aztan szepen megszokja a szervezeted. Minel jobban porogsz rajta annal rosszabb, ez a betegseg sajnos ilyen, ordogi kor. Ha nagyon rosszul erzed magad, akkor hivd fel a dokit, hogy o mit javasol. Milyen nyugtatot szedsz? Annak ki kene utnie, en nem igazan almodtam mikor csak azt szedtem.
2019. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Eleniumot szedek de csak reggel az antidepivel együtt de akkor most már lefekvés előtt is beszedem.Orvosom azt mondta ahányszor érzem hogy kezdek szorongani vegyek be egyet akár napi többször is.Nem akartam napi egynél több nyugtatót de úgy látszik muszáj lesz.
2019. aug. 1. 08:57
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt a gyogyszert nem ismerem. Hany mg? Nem muszaj emelned, mert utana egyre tobbet kivan a szervezeted. Ha kiborod ezt a par napot, hidd el jobb lesz.
2019. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
5mg. Remélem hamar elmúlik és megnyugodhatok végre.Nagyon kimerültem már.
2019. aug. 1. 14:14
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, azért is lehet ez az érzésed, mert már előre félsz a gyógyszertől. Viszont, ebben az esetben a nyugtató segít.
2019. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most már egész jól vagyok szerencsére remélem az éjszaka is minden rendben lesz.Citromfű teát ihatok rájuk?Az orvosom azt mondta nyugodtan de az interneten azt olvastam nem szabad illetve másoktól is ezt hallottam.Szerintetek?
2019. aug. 1. 19:47
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem okoz bajt, de betegtajekoztaton fel van tuntetve ha uti egymast a ketto.
2019. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!