Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy hogy lelkileg...

Miért érzem úgy hogy lelkileg sírok rendesen érzem mintha könnyek folynának le az arcomon de ha megnézem tükörben semmi nem látszik?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vallási kérdés, pszichiáterre tartozik.
2019. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kárhozottak vagyunk, elárultak minket és a mélybe taszítottak.
2019. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A mellékletet akkor leírom neked.

Sokat kábító szereztem amikor az egyik tripnél erős érzelmi és hit tört rám azóta van ez jelen.

Összesen 4 rész volt.

1.résznél az érzelmeket éltem át felfokozottan és a végén sírás jött rám és másra se tudtam gondolni mint Istenre.

2.rész is ilyen volt csak kicsit irányíthatóbbak voltak az érzelmeim

3.rész a totális megsemmisülés volt konkrétan megmozdulni nem tudtam újra megkellett tanulnom nézni stb azalatt az idő alatt semmit nem éreztem csak ürességet és a figyelmem csak a légzésemre volt fokuszálva

4.rész volt az a pont amikor mintha megérintett volna halványak az emlékeim arról mivel az egész csak érzésekről szolt. Úgy éreztem mintha megmutatta volna nekem a Teremtő hogy mi is valóban az érzés. A mély fájdalomtól kezdve az olyan boldogságig aminél ugyan úgy sírás lett(az összesnél ez volt a vége sírás)és ezek csak képekben nyílvánultak meg és egy végtelenségnek éreztem mintha megállt volna az idő vagy nagyon lelassult volna persze ennél az utolsónál külsőleg ugyan úgy nem látszódott a sírás viszont éreztem .

A részek mind egy külön tripet jelentenek.

4 rész után erős hit tört rám ami nem volt jelen eddig.

2019. júl. 29. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 A gonosz és a jó mindenkiben ott van, azért kaptál szabad akaratot hogy válassz melyiket engeded be a szívedbe.
2019. júl. 29. 20:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg csak ennyire beflasheltem volna a dolgokat és pszihózis lett belőle?
2019. júl. 29. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony pszicho.
2019. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam még a mai napig bevillannak a Mekis emlékek pedig már több éve volt.
2019. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!