Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedhetek folsavat pánikbetegs...

Szedhetek folsavat pánikbetegségre/szorongásra?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem szedek gyógyszert, azok nélkül szeretném megoldani ezt a gondot. Kerestem magamnak terapeutát, akihez nemsokára elkezdek járni, de a szorongásom és a pánikrohamaim egyre elvisehetetlenebbek. Most, hogy már vészhelyzet számomra a dolog próbálok rájönni, mi vált ki ennyi rohamot. A mentális részét az orvosra szeretném bízni, mert itt sötétben tapogatózom, viszont az életmódomon és az egészségemen az én feladatom változtatni, csak nem akarok hülyeséget csinálni. Vettem gyógynövénytablettát, gyógyteákat, magne b6-ot, ezekről tudom, hogy mindenki ajánlja, de vettem folsav tablettát is, amit még sosem próbáltam. 1000mg-os, dm-ben kapható folsavról van szó. Érdemes szednem, segíthet, jó hatással van? Itt csak ahogy látom a terhességgel kapcsolatban kerül elő. Van valamelyikőtöknek tapasztalata vele? Köszönöm a segítséget!

2019. júl. 30. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha folsav hiányod van akkor biztos jót fog tenni ha nincs akkor semmit nem fog használni. Én is pánikbeteg vagyok de semmilyen vitamin nem mulasztja el. Oedig már végig szedtem a palettát. Nekem a gyógynövények sem érnek semmit max bémelyiktől álmos leszek. Szerintem ezt a priblémát nem lehet így megoldani. Nyilván ha valakinek súlyos vitamin hianya van akkor segít a közérzetén az adott vitamin pótlása. Mert aki eleve panikrohamokkal küzd könnyebben jön elő a roham ha van valami fizikai eltérés. Pl. En vérszegény lettem. Ettől fáradt vagyok meg szédülök. A szédülés meg panikrohamot generál. Így most több van. De szedem a vasat ha helyreall az egyensúly nem fogom szédülni és kebesebb rohamom lesz. De elmúlni nem fog tőle sajnos. Ez valahogy így működik.
2019. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!