Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségre, szorongásra,...

Pánikbetegségre, szorongásra, és depresszióra milyen gyógyszer lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns, rövid ideig (!!!!!) nyugtató. A rövid ideig max 3-4 hét! Ez nagyon fontos.
2019. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a jó szex..az felszabadít...nálam bevált...
2019. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindket valaszolonak igazat adok, de csak szerre. Csupan annyi a tevedes, hogy aki depresszioba esik szorong es panikol azt nem fogja szexeles. Engem az antidepresszans huzott ki a sotet godorbol, en is depresszios voltam szorongtam es panikbeteg is a felsofokon. Az elsonek teljesen igazat adok tapasztalatbol, mert segit az antidepi csak folyamatosan es pontosan kell szedni minden nap az orvos utasitasa szerint. A szorongasoldokat meg csak a legelejen szabad szedni addig mig kezd hatni az antidepresszans. En ket hetig szedtem a szorongasoldot (xanaxot) majd elhagytam es maradt a paroxetin 20 mg. Egy evig ajanlott szedni az antidepresszanst az orvosom szerint. Hozzaszokni nem fogsz lassan kell tenni. Az elejen nagyon rossz a mellekhatasok miatt, durva idoszak de utanna ujraszuletsz meglatod csak turelmes kell lenni. Nem vagyok gyogyszerparti kerulom hacsak tehetem de most csak ez segitett rajtam. Ez egy tanacs volt. Mielobbi gyogyulast!
2019. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha minden ilyen konnyen menne..

Nekem 4 honapja kell szednem reggel este mas mas antidepit, es kb 2.5 mg alpralozamot.

Nem tervezzuk a szorongasoldo letételét egy ideig.

Szerintem mindenkinek mas valik be.

Nem lehet altalanositani.

2019. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

egyéntől függ

a gyakran használtak, erősségi sorrendben:

escitalopram (Cipralex/Lexapro)

quetiapine (Seroquel) - kis dózisban!

moclobemide (Aurorix)

alprazolam (Xanax/Frontin)

clonazepam (Rivotril)

2019. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!