Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vehetek be az antidepresszánss...

Vehetek be az antidepresszánssal egy időben nyugtatót?

Figyelt kérdés

Antidepresszánst és nyugtatót írt fel az orvosom azt mondta felerősödhetnek a tünetek az antidepresszánstól.Ha ez bekövetkezik szedhetek rá nyugtatót de nem üti ki a két gyógyszer egymást?Megkellet volna kérdeznem de sajnos nem jutott ott az eszembe és a tegnapi volt az utolsó rendelése egészen szeptemberig nem tudok visszamenni hozzá illetve antidepi és nyugtató mellé ihatok gyógynövény teákat pl citromfű,borsmenta,kakukk,körömvirág stb?

Nektek jött ki bármilyen mellékhatás az antidepresszánstól? Tudom ha ki is jönnek folytatni kell de belegondolni is rossz hogy 1-2 hétig duplán átélhetem azt amit eddig is nehezen viseltem.



2019. júl. 30. 19:05
1 2
 11/11 Balogh Zsozsó ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt eleinte hányingerem a gyógyszertől, sőt nem is tudtam enni. A nyugtatót szerintem egy kicsit később vedd be, de szedjed, hogy ne legyen a rosszabb. A teát szerintem ne idd, mert egyszer azt olvastam valahol, hogy a kettőt nem szabad kombinálni. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok, irj privátban.
2019. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!