Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmomban kiabálok miért van...

Álmomban kiabálok miért van ez? Nem először történt ez velem.

Figyelt kérdés

21/F

Szó szerint állítólag minden éjjel kiabálok “anyu, anyu”. De én erre nem emlékszem, hogy lett volna valami rossz álmom. Nem először történt ez velem. Minden este veszek be Neurol 0,25 tablettát.


Nekem ez nem tetszik, hogy kiabálok minden éjjel, és én erről nem tudok.

Mi lehet ez? Mi állhat a háttérben?


2019. aug. 1. 08:49
 1/2 mbk9902 válasza:

Ennek számos oka lehet, akár egy régebbi emlék felidéződése (amire esetleg te nem is emlékszel tudatosan, de mégis nagy nyomot hogy benned), vagy akár lehet hogy ténylwg rosszat álmodsz csak nem emlékszel rá...

De mint említettem számos oka lehet, egészségügyileg rendbe vagy? Szedsz valamilyen gyógyszert?

Nem tudom mennyire hiszel benne vagy mennyire nem (én tisztelem a szkeltikusokat) de megkérdezhetem hogy bármiféle furcsa, szokatlan, paranormális dolog történte veled mostanában vagy régebben?

Persze ezek csak találgatások, konkrétat addig senki nem tud mondani amíg nem árulsz el többet magadról (egészségügyileg vagy valami nyomasztó emlék) az utóbbi esetében ha nagyon zavar a dolog érdemes felkersni egy pszihiátert vagy valaki aki hipnózissal fel tud benned hozni valamilyen emléket. Persze máramennyire hiszel ezekben, de ha tényleg nagyon nyomaszt és úgy érzed nincs belőle kiút akkor megérhet egy próbát...

2019. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

18:33: Egészségügyileg? Változóak a kedveim. Egyszer jól érzem magam, egyszer pedig nem. Igen szedek Neurol 0,25.


Nem. Vannak dolgok, amik bántanak mégpedig: nincsenek barátaim, szűz vagyok (ez iszonyatosan bánt), nem sikerül egyetlen lányt sem elcsábítanom. Én már szó szerint feladtam reményt ezekkel kapcsolatban. Próbálkozom lányoknál, de már nem hiszek annyira az igazi szerelemben mint régebben hittem. Sok csalódás ért az életben. Mindenféle emberekkel, rossz akaratukkal találkozom.


Ahogy említettem, egészségügyileg “egyszer lenn, egyszer fenn”. Mikor hogyan. Nyomasztó emlék? A múlt. Nem tudom elfelejteni a múltat, gyötör, bánt, de nem foglalkozom vele. Mit érek el vele? Ugyan úgy fogom magam érezni. Nyomasztó a múlt mert hiányzik a szeretet, ölelés, társaság, barátság, kapcsolat, szex.

2019. aug. 1. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!