Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Totál elvesztettem a reményeme...

Totál elvesztettem a reményemet az életben és mindenféle jó dologban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Élj túl!
2019. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha mondasz pár kulcsszót hogy mit vesztettél el, többet tudunk mondani
2019. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A felmenőim élete is borzasztó pocsék volt. Az egyikük teljesen őrült, a másikuk egy megkeseredett alkoholista.


Én pedig szintén egyre mélyebbre süllyedek, minden döntésem rossz, minden, amit csinálok, zsákutcába vezet, de legalább megtörtebb leszek tőle + kevesebb lesz a pénzem.


A környezetemben a velem egykorúaknak se megy jól, hárman meghaltak 25-30 évesen; pénzügyileg többen a padlón, munkájuk szörnyű, embertelen.



Nem látom, hogy bármilyen küzdelem is gyümölcsöt teremne, hogy az élet (önmagában) szép lehetne...

2019. jún. 17. 22:00
 4/5 anonim válasza:

Ezzel szó szerint ugyanígy vagyok (kivéve a körülöttem levő öngyilkosságok). Bennem viszont az a baj, hogy sokat rágódok egy valamin, pl. elmegyek strandra, a fejemben csak kérdéseket teszek fel és átkozok mindent, ahelyett hogy élvezném a vizet stb-t. Ezt nevezik depinek (magába forduló). Bennem az van, hogy ha megtennéd...az nem helyes és gyengének mutatod magad. Le kell kötni magad valamivel

Remélem mondtam valami hasznosat

2019. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom! es nem is akarom lekotni magam
2019. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!