Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segithetne megnyugodni?

Mi segithetne megnyugodni?

Figyelt kérdés
Panikbeteg vagyok, amire szedek gyogyszert, Escitilt es Xanaxot, mindkettobol minimalis adagot. Most megyunk nyaralni kulfoldre es mar kicsit be vagyok feszulve. Altalaban magamnak vonzom be a bajt, addig aggodok, hogy rosszul leszek, hogy tenyleg rosszul leszek, hohullamaim lesznek es zsibog a karom, a labam a feszultsegtol, kicsit szedulok, meg olyan erdekes erzesem van mentalisan, de itt megall a tortenet, mar masfel eve nem volt "kifejlett" panikrohamom. Ha szedek meg pluszban magneziumot az segithet, hogy kevesebbszer torjon ram a rosszullet, az erzes, hogy mindjart panikrohamom lesz? Citromfuteat lehet inni ezekre a gyogyszerekre? Altalaban csak estefele van bajom, napkozben elvagyok. Egyebkent este veszem be a gyogyszert mindig elalvas elott. Valakinek van otlete, vagy tapasztalata?
2019. aug. 3. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A Xanax adag amit szedsz nem nyom el? Az Escitilhez az antidepresszáns ugye?Ha nem nyom el nagyon a xanax szerintem nyugodtan vehetsz be nagyobb adagot egy alkalommal nem árthat meg.
2019. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A xanax több orszagban be van tiltva

Tönkre teszi a szivet

2019. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért tán a folyamatos pánik és magas pulzus nem? Én inkább szedem a gyógyszereim.
2019. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hacsak a szívet tenné tönkre 😝

Szerintem ezt most így felejtsd el, hogy be vagy feszülve meg stb. Lehet inni citromfű teát. Nekem mondjuk semmit nem használ. De ha hazajössz a helyedben a.problémaid okát keresnem meg mert ezek a vackok nem "gyógyszerek". És nem is arra vannak, hogy évekig edd őket. Ez csak mankó amíg megoldod a problémáid.

2019. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
És mi van ha a problémának nincsen oka?
2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beszelgettunk fel evig pszichologussal, visszavezette kulonbozo dolgokra, de en nem erzem, hogy barmi bajom lenne lelkileg. Tehat ha ezekre a rossz dolgokra gondolok nem kap el a panik, a stressz, semmi. Csak akkor, ha magara a panikra gondolok. Vagy kicsit furan erzem magam, es eszembe jut hogy jaj ez is biztos a panik miatt van, es belelovalom magam. Vannak pajzsmirigygondjaim papiron, orvos szerint az nem okozhat ilyet. Meg talan van egy kis magneziumhianyom is, konnyen begorcsol a labam, kezem, sokszor kivanom a csokit. Testalkatra vekony vagyok, 170cm, 52 kilo.
2019. aug. 3. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Én is szorongok évek óta nekem most

Irtak illetve keresgélés közben találtam

Rá és kiirattam a buspiron hatóanyagot

Tartalmazó gyógyszert Szt nagyon jó

Pár hete sokkal jobb ez nem benzo

Nézz utána lehet hogy segít

2019. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ok nélkül ilyen dolgok nem történnek. Reagálsz a téged ért hatásokra. Ha nem jössz rá és a pszichologus sem segít akkor keress másik pszichológust. Vagy vizsgaltasd ki magad mert egy csomó testi probléma is okozhat szorongást. Pl. Nálam vérszegenység okozott. Ezek a bogyók semmit nem fognak megoldani.....csak egyre több és több kell majd ugyan azért a hatásért. Még fiatal vagy. Mi lesz 40, 50, 60 évesen. Ezeken fogsz élni zombiként? Szép jövő. Sportolj tereld el a gondolataid keress célokat álmokat az segít. A drog sajnos nem.
2019. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem ért pár trauma. Panikbeteg vagyok. Nem akkor lesz rohamom ha beszélgetünk az átélt traumakról a pszichológussal. Ez nem így működik.
2019. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!