Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is küzd hasonló problémáva...

Más is küzd hasonló problémával? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Az életben a legjobban a magánytól félek, és sajnos egyre inkább az vagyok. Már csak két rokonom él azok közül, akikkel tartottam a kapcsolatot, az utóbbi pár évben sokan meghaltak, és egy barátom is. Gyerekem nincs. Ez kezd felőrölni, nagyon rossz. Viszont ami szörnyű, hogy azt veszem észre, az emberek (munkatársak pl.) addig kedvelnek, amíg jó kedvű vagyok, ha látják rajtam hogy gond van, vagy nem is beszélgetnek velem, vagy meghallgatnak, de utána inkább azokkal vannak, akik jó kedvűek. Én ezt megértem, de ettől még inkább kiborulok, mert még inkább magányosnak érzem magam. Más is van így? Nem tudom mit tehetnék, úgy érzem olyan vidám már sosem leszek, mint régen, amíg még körbe vettek a szeretteim.. De akkor ez egyre rosszabb lesz, elfordul tőlem mindenki majd..?
2019. aug. 3. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem is lesz.arnak a régi barátok, ismerősök, mert ők rohadtul nyeregben vannak, én meg nem. Még a terápián megismert emberek is eltűntek.
2019. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:S
2019. aug. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!