Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes pszichológusra pénzt...

Érdemes pszichológusra pénzt pocsékolni? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 50 euró minimum egy óra hossza. Azért hogy meghallgat. Nagyon erős szorongásaim vannak, és gyerek korom óta kísért az öngyilkosság gondolata.

2019. aug. 5. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Az,hogy csak meghallgat és mehetsz,az f#$zság.

Megrpóbál segíteni a problémáidon,anélkül hogy teletömne gyógyszerekkel. Csakhát ez sok esetben nem egyszerű,főleg ha valaki úgy megy oda hogy "ez úgyis csak felesleges pénzkidobás."

2019. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Miért vannak szuicid gondolataid?


Egyébként pszichiátriai segítséget kérhetsz közgyógy ellátás keretében.

2019. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van pszichiáterem aki kezel engem depresszióra, ami azt jelenti hogy kiírja a gyógyszereket..de ő nem pazarolhassa az idejét azzal hogy meghallgassa a mélyebb lelki dolgaimat, ő nem erre van. Szükségem lenne pszichiáterre is, muszáj leszek rá pénzt gyűjteni. Csak igazából hallottam egy olyat például hogy nem segítenek a szenvedő betegeknek, hanem húzzák-halasszák amennyire csak lehet, miközben tudnának segíteni nekik. Azért hogy minél több pénzt húzzanak be a betegektől, mégpedig ezt egy pszichológus csaj mondta nekem. De nem is lenne gond ez, ha nem lennék szegény. Mindegy azért teszek majd egy próbát, mert muszáj.
2019. aug. 5. 19:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy száz euróért már megvehetném magamnak a helyet, a sírt. Ezért sem tudom eldönteni hogy inkább a temetésemre gyűjtsek-e vagy pszichológusra. :D
2019. aug. 5. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát ott, ahol forintért adják a pszichológus óráit, energiáját, azt, hogy betéve tudja minden korábban elhangzott szavadat, kombinál, összerakja, kideríti, rávezet, ott nagyon nem nevezzük pocsékolásnak azt, hogy végre megkapjuk azt az életet, ami alapból "járt" volna már az elején, ha a drága családunk nem gondolja másképp gyerekkorunkban.
2019. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván van becsületes, és lehúzós is köztük.
2019. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan pszichológust választasz, aki kiképzett mélylélektani terapeuta, akkor az nem pénzpocsékolás.
2019. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
# 7 Ha találok olyat egyáltalán.
2019. aug. 6. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 7-es mutass egyet.
2019. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!