Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet nálam?

Ez mi lehet nálam?

Figyelt kérdés
Két hónapja nagyon csúnyán elhagytak,borzasztó dolgokat a fejemhez vágott azzal kapcsolatban,hogy mennyire kevés vagyok. Nem tudom elfogadni és folyamatosan rossz kedvem van,légzési nehézségeim,sírógörcsök. Borzasztóan ostorozom magam,hogy minderről csak én tehetek. Nem tudok enni és aludni sem mert folyamat visszatérő álmaim vannak vele,ezért probálom az alvást kikerülni. Ez depresszió,ha igen melyik fajtája? Tudni szeretném mi ez,hogy segíthessek magamon és boldog lehessek.

2019. aug. 8. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy szakítás utáni enyhe szorongásos depresszió. Kb minden ember átmegy ezen, sokan többször is.

Bőgd ki magad néha, aztán menj el futni, bicajozni. Szabad berúgni is, meg jó filmeket nézni. El fog múlni ez az állapot.

2019. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szórakozás részével az a baj,hogy minden barátomat kizártam az életemből. Nem akartam nekik erről az egészről beszélni,talán azért mert szégyenlem és én magam sem akarom belàtni,hogy vége. Még mindig mindent megakarok tenni,hogy jó legyek neki.
2019. aug. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!