Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton hibáztatom és rosszul...

Folyton hibáztatom és rosszul érzem magam. Esetleg tippek, oldalak vagy tapasztalatok, hogy ebből egy picit kilábaljak?

Figyelt kérdés

Főleg estenként,mikor el tudok bújni a fürdőben, Olyan szánalmasnak érzem. Mármint sírok,ha a tükörbe nézek rosszul leszek és azt mondom magamban hogy "hogy lehetsz ennyire gyenge hogy megint sírsz". A nővérem megvett nekem pár dolgot mert nem volt nálam a pénztárcám,és én vissza akartam fizetni de nem akarta elvenni,és fel akartam váltani a pénzemet de nem volt hol így tényleg nem tudtam vissza adni,ezért a sírás kerülgetett nagyon,s amint felmentem tusolni,minden kiadtam magamból. Itt kezdődött a folytonos hibáztatás,a "már megint az övét fogyasztom(sampon,tusfürdő,stb)". Folyton akar valamit venni nekem,de én egyáltalán nem akarom hogy rám költsön,ilyenkor vagy mikor nem figyel kiveszem a kosárból,vagy ha mindenáron akarja,akkor a legolcsóbbat választom. Olyan hasztalannak érzem magam. Rosszul érzem még akkor is magam mikor az ő kajáját eszem,amit ő készített. Mivel külföldön vagyunk,nem hoztam sok cuccot magammal,ezért az ő ruháját is felveszem,de ma eldöntöttem hogy inkább járok egy hónapig 3 "outfitben",mint hogy az ő ruháit nyújtsam vagy véletlenül elcsesszem....

Borzasztó érzés és nehéz leírni,mert egy:rosszul esik,kettő:sok dologról van szó



2019. aug. 9. 00:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!