Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz járok. A...

Pszichológushoz járok. A korrektség értelmezésével kapcsolatban vannak kérdéseim?

Figyelt kérdés

Az eredeti megállapodás szerint heti egyszer jártam. Egy idő után (kölcsönösen előnyös megállapodás részeként) ugyan azért a pénzért két alkalmat vettem.

Ezen a héten egyszer tudott fogadni. "Természetesen" a pénz felét készítettem be (a szakmát ismerve a másik fele a zsebembe volt.)

Mivel már volt "szerencsém" a "szakma" képviselőihez tudtam, hogy az egy alkalomért is a kettő árát fogja kérni. Az indoklásra voltam kíváncsi.

Elmagyarázta, hogy ő milyen elképesztően jó fej, hiszen még az irodabérleti díjat sem kéri el, a második alkalomért, amikor kétszer megyek egy héten (az az indoklásban valahogy elsikkadt, hogy azét megyek kétszer, mert neki van szüksége a 2 alkalomra)

Azt tudtam, hogy teljes összeget fog kérni, az indoklást csak én látom "érdekesnek"?

Nem "fehér köpenyes" (egészségügyi) szakmában dolgozók:

Ha ti nem tudtok teljes szolgáltatást nyújtani, akkor teljes pénzt kaptok? (én nem)



2019. aug. 9. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez ez egész dolog az orvos részéről zavaros.. Miért nincs egy konkrét ár? Igy csak gondok lesznek..
2019. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!