Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor mi van? :/

Most akkor mi van? :/

Figyelt kérdés

Szóval izé...több gondom is van.

Először is az,hogy nem merek enni.Kb 3hónapja tart ez.Rettenetesen félek attól,hogy hízok,és mindenki mondja,hogy vékony vagyok,de nem hiszek nekik.Max 500kcalt eszek egy nap.Ez olyan anorexiás izé nem?Hát de nem vagyok anorexiás,mert néha eszek rendesen,de akkor meg kihányom vagy hashajtó.Ez meg bulimia.De akkor most mivan?Oo

A másik meg,hogy amióta ez van nincs nagyon kedvem emberek közé menni....a legjobb barátnőm,és a legjobb barátom akivel szoktam beszélgetni elutazott,és kb 1hónap múlva jönnek vissza.Egész nap csak a lakásban ülök,és este megyek csak sétálni maximum...:/

Aztán sokszor van,hogy nem tudom megfogalmazni mit érzek...csak ilyen szorongásos állapot.Lever a víz,és elkezd bizseregni az egész testem,meg néha remegek is.Olyan mintha mindjárt sírva fakadnék,de nem...Néha szokott lenni ilyen pánikroham féle valamim...de nem pánikroham,mert nem olyan durva...Szóval mit tanácsoltok?:/


2010. júl. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy,és komoly önértékelési problémától szenvedsz. Pszichológus segít.:(
2010. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy mit tanácsolok? hát egyél rendesen és tartalmasan, mert a vitaminhiányok tönkreteszik az idegrendszeredet is, és remeghetsz meg stb.
2010. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét válaszolóval egyetértek. először próbálj meg normálisan étkezni, de keress fel szakorvost!!!
2010. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hülye vagy.
2010. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.:)

Azt meg,hogy hülye vagyok magamtól is tudtam,de azért köszi neked is,hogy megerősítettél,bár nem kértem.:)

2010. júl. 12. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!