Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Van itt olyan, aki szociális fóbiás és komoly beosztású munkája van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szociális, fóbia, szorongás, mentális, egészség, betegség, félelem, pszichologus

aug. 13. 23:12  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs. A kettő abszolúte kizárja egymást.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont aug. 14. 06:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szociális fóbia enyhe változatára gondoltam.

Egyetemre járok.

# 2/7Időpont aug. 14. 13:14 Privát üzenet
Marhára utálom az embereket meg a tömeget meg szerepelni. Pont ezt csinalom a munkahelyemen. 150 főt koodinalok és előadást is kell időnként tartanom meg eseményekre megbeszélésekre menni. Ezt a részét rühellem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont aug. 17. 12:55 Privát üzenet
Igen. Vezető beosztásban és szociofóbiám van. Nagyon nehéz. Ha értekezletet tartok megy a gyugtató.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont aug. 17. 12:57 Privát üzenet
3. Vagyok. Én többször kaptam közben pánikrohamot. Ilyenkor robotüzemmódra kapcsolok végigcsinalom közben meg szörnyű kinokat élek át. Ha ilyen van az leszívja minden energiám. Szerencsemre az irodámbam egyedúl vagyok éa ott tudok regenerálódni meg van pár magányt kedvelő kollégám és velük megosztani ha már elegem van.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont aug. 17. 13:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hu kicsit félek gépész mérnöknek tanulok

# 6/7Időpont aug. 17. 15:04 Privát üzenet

Szerintem nem való ilyen pozíció ilyen embereknek.

És nem is hiszem,hogy működik.

Mert állandóan szem előtt vagy,nagy a felelősség.

A szociális fóbiások pedig pont attól félnek,hogy mások ítélkeznek felettük,márpedig,aki magas beosztásban van,annak ez alapvető.Rajta kérnek számon dolgokat,és sok ember függ tőle.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 19. 03:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tudnék válaszolni, ha valaki azt kérdezi "Miért vagy olyan komoly? "
Társkereséshez, fiatalkori komoly párkapcsolat kialakításához segítség? Nem interneten, társkereső oldalakon, szórakozóhelyeken, iskolában.20/F
Mennyire befolyásol titeket a szociális kapcsolatok kiépítése során az ha a másik ember komoly túlsúllyal rendelkezik?
Úgy nőttem fel, hogy soha nem voltak barátaim, egyáltalán nem jártam társaságba, a szociális életem egy 0 és kerülöm az embereket, ugyanakkor szeretnék komoly barátokat szerezni,...
Ha egy ember kerüli a szociális érintkezést ha nem találkozik emberekkel akkor az okoz e valamilyen egészségügyi problémát? Ami komoly.
Közületek van olyan, aki komoly önbizalomhiányban szenvedett, és szorongott különböző szociális szituációkban? És a lényeg: hogy most már szinte teljesen megváltozott?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!