Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az utóbbi évben azt vettem észre,hogy egyszerűen még nyári szünetben vagy egyszerűen olyan időszakokban sem vagyok nyugodt,kiegyensúlyozott,amikor semmi bajom/gondom nincs,általában nem nagyon durva,de vannak alkalmak(heti 1-2x),amikor nagyon stresszelek,szinte érzem a mellkasomban a "nyugtalanságot",esetenként nagyon szomorú leszek,a legjobb szó talán erre a nyugtalanság,zaklatottság amit ilyenkor érzek,érdekesség,hogy ilyenkor szinte alig vannak gondolotaim,csak várom,hogy elmúljon.Szerintetek ez származhat abból,hogy másfél,vagy talán kettő éven keresztül minden egyes nap borzalmasan stresszeltem,és ostoroztam magam,amiatt, hogy meleg vagyok?Sokáig depresszióval küzdöttem,nem nagyon tudtam aludni,néha öngyilkos gondolataim is voltak.

2019. aug. 18. 20:04
 1/1 -remete- ***** válasza:

melegként nehéz utad lesz van. társad ha lesz talán tud segíteni. pánik betegség?


dokihoz is mehetnél mielőtt súlyosabb lenne.

2019. aug. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!