Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Novembertől januárig kórházban voltam pszichiátrián kényszergondolatok miatt. Beállitottak egy antipszichotikumot amit már régen is szedtem és erőteljesen elkezdtem tőle hízni. Ezt a kórházból való kikerülés után elmondtam a pszichiáternek aki azt mondta hogy nem akar kitenni hizásnak cukorbetegségnek stb. Most az a gond, hogy ismét kórházban vagyok és a doktornö aki felvett azt mondta hogy az a baj hogy itt beállitanak egy gyógyszert, arra panaszkodok a gondozóban és lecserélik, utána megint kórházba kerülök és igy ennek értelme nincs. Most megint visszaadták azt ami hizlal. Most teljesen el vagyok bizonytalanodva mert nem tudom a két orvos közül kire hallgassak. Ezt ma viziten megkérdeztem a főorvostól, azt mondta azokra hallgassak ahol éppen vagyok, jelen esetben rájuk.de ez így nem válasz. És akkor rám fogjak hogy én kavarok mert a gondozóban panaszkodtam a gyógyszerre. Ti mit gondoltok erről mit lehetne tenni?
2018. febr. 22. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy szeretnéd, ha kipróbálhatnál egy másik gyógyszert, mert ez a mostani hízlal, nem szeretnéd bevenni. Ha a múltkor hízlalt, most is hízlalni fog és ha 2 hónap után abbahagyod úgyis, akkor tényleg nem volt értelme szedni...
2018. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt már tegnap elmondtam azt mondta a kedves doktornő hogy nincs varázsszer, meghogy kevesebbet kell enni és többet mozogni. Egyébként minden antipszichotikumra érzékeny vagyok, mindegyik kényszermozgást okoz
2018. febr. 22. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!