Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agydaganatom van?

Szatmari25 kérdése:

Agydaganatom van?

Figyelt kérdés
Àllandóan ideges vagyok. Tegnap néztem egy neurologiai vizsgàlataról videót, amit tudtam itthon megcsinàltam. Az a tesztrész amikor előre nyújtott kézzel , magas térdemeléssel kellett egyhelyben menni az nem sikerült. 4 nappal ezelőtt rajtam volt egy szédülés érzés, de àlmodtam valamit a szédüléssel és úgy tűnik elmúlt. Viszont azon idegeskedem, hogy vissza jön. Visszatérve a kérdésre kiegészítésére. Este utàna olvastam és azt írtàk, ha egy gyakorlat nem sikerül akkor akàr agydaganatot is jelezhet. Fejem nem fàj, nincs kettős làtàsom, nem produkàltam még epilepsziàs tüneteket. Megijedtem. Meg lehunytam a szemem és dölöngéltem. Nagyon félek, hogy daganatom van. Nagyimnak is az volt. Rettegek tőle. Egyébként nagyon-nagyon sokat idegeskedem 365 napból én 364-et idegeskedéssel töltök. A semmin , a jövőn meg a múlton idegeskedem. Szeptember végén megyek pazichológushoz ez miatt.
2019. aug. 19. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs agydaganatod, bemeséled magadnak majd a stressztől még tüneteket is produkálsz az amúgy semmire. Pszichológus jó ötlet, szükséged van rá. A netes öndiagnosztikáról meg szokj le, az mindig olyan spirálba húz le, hogy a végén megtalálod hogy halálos beteg vagy, közben semmi bajod nincs.
2019. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem kizárt, de sokkal inkább pszichés gondok látszanak. A pszichológus igen-igen jó ötlet, már csak a nagyika meggyászolása miatt is.
2019. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Dehát nincs is agyad
2019. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok sem kézenállni, sem focizni, a kosárba is 100ból jó, ha kétszer beletalálok, és dartsban sosem sikerül a 9 nyilas. Remélem nem agyrákom van.


Van, hogy ideges is vagyok. Utána pedig sokszor szédülök, de az meg remélem a sörtől, meg az Unicumtól van, nem az agyrák jele...


Te nem agyrákos vagy, hanem kissé hipochonder.

2019. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Màsodik kommentelő: nagyim màr 5 éve nincs köztünk sajnos 😔 de sokszor àlmodom róla ❤️


Harmadik kommentelő: elmehet a bànatba!!!


Első kommentelő: próbàlok leszokni az netes diganózisokról, de nem mindig sikerül 😔


Negyedik kommentelő: igen valóban van benne egy kis hipohondira

2019. aug. 19. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
3 vagyok. Tényeket közlök. Tényeket!!!
2019. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blau Kind ***** válasza:
Tutira nincs. Inkább neurológushoz kérj beutalót háziorvostól, és kérd meg, hogy küldjön el agykoponya MRI - re. De tutira nincs szerintem.
2019. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!