Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kapcsol ki néha az agyam?

Miért kapcsol ki néha az agyam?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de észrevettem hogy amikor éppen nem telefonozok vagy gépezek akkor néha kikapcsol az agyam és ilyen transz szerű állapotba kerülök amire nem emlékszem vagy nagy nehezen és azt veszem észre hogy már eltelt pár perc, óra. Azt is észrevettem hogy teljesen más helyeken térek magamhoz. Előtte nem tudom hogy mi történt. Telefonozásnál ez nincs.
2019. aug. 19. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell vizsgáltatni.


Itt nem tudod meg.


Néha nekem is van amikor arra eszmélek, hogy nem gondolo semmire...csak úgy nézek

2019. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Deperszonalizacio/derealizacio lehet. De mindenkepp ki kell vizsgaltatni, ha annyira komoly. Nekem az előbb emlitett 'betegsegem' volt. Manapság szerencsére nem észlelem, de pár honapja elég sulyos volt. De magától elmúlt.
2019. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!