Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Földbe gyökerezik a lábam,...

Földbe gyökerezik a lábam, nem tudok egyenesen menni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Akkor szokott ilyen lenni ha egyedül vagyok. Eddig volt párkapcsolatom de vége lett, így kb mindenhova egyedül megyek és sokkal többször előjön ez a dolog. Pl pénteken a buszon nem tudtam felállni. Furcsán szédültem és a sorok között úgy mentem mint aki mindjárt ráesik valakire. Repülőúton ugyanez volt, csak durvábban. Plázában, boltban is jött elő, álltam a sorban és egyszercsak úgy éreztem hogy eldőlök, nem bírok megállni a lábamon.

Amikor a munkatársakkal, családtagokkal vagyok, akkor nem szokott ilyen lenni. Pl családi nyaraláson se volt semmi.


Milyen betegség ez és hogyan lehetne meggyógyulni?


2019. aug. 20. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl. a klasszikus pánikroham és egyéb pszichés betegségek jeleit mutatja, de jobb volna, ha ezt egy orvos diagnosztizálná neked.
2019. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!