Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a változásokat. Egyenes...

Utálom a változásokat. Egyenesen szorongok tőlük. Mit tehetnék, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Ez most elég hülyén fog hangzani, de utálom hogy egyszerűen betegesen félek minden újtól..

Mit tehetnék, hogy ez az érzés megváltozzon? Nagyon rossz így..


2012. aug. 29. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó és boldog a jelenlegi életed, akkor csakugyan ijesztő lehet minden változás. Ha viszont nem annyira happy minden, akkor gondolj arra, hogy hátha a változás valami jobbat hoz...
2012. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Konkrétan mitől félsz az új dolgoknál? Nem vagy te egy kicsit érzékeny?
2012. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor elveszik a régi, lehet rossz, de megszokott
2012. aug. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pánikbeteg vagy....tudom milyen ez mert én is az vagyok
2012. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki tart valamennyire az újtól,és minden új kezdetben hozhat kényelmetlenséget,hiszen új:)és szokatlan.De határozottan túlnyomó többségben mi ruházzuk fel félelmekkel.Félünk az újtól,míg a már ismertet nyugodtan fogadjuk:nincs ezzel gond.A gond akkor van,ha a félelem megbénít.Ha lekorlátozza az életünket.Tudod mit mondott a neveletlen hercegnőben Mia édesapja:"A bátorság nem a félelem hiánya,hanem,hogy a félelemnél van,ami fontosabb".A változás elkerülhetetlen,az élet természetes velejárója.Ha meg akarnád gátolni az olyan lenne,mintha a sebes folyónak próbálnál kavicsokkal gátat szabni.
2012. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A félelem sehol sem létezik, csak a mi agyunkban !


ergó mi tudnánk megváltoztatni.

Egyébként én is félek a változástól

lehet, hogy életképtelennek érezzük magunkat, és félünk, hogy más szituban elvesznénk ?


Én még egy szr munkahelyen is féltem felmondani ...

miközben megvolt az új...

2013. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!