Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más érzett már ilyet nyugtató...

Más érzett már ilyet nyugtató csökkentésekor?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy ideje nem kapni a patikákban a nyugtatót amit szedek és az otthoni készlet is kezd fogyni. Az alternatívája a Rivotril, azt mondta az orvos, hogy ezt szednem, ha elfogy, de azt nagyon nem akarom, mert nincsenek túl jó tapasztalataim. Ezért úgy döntöttem inkább csökkentek, hogy tovább kitartson. A reggeli adagot viszonylag könnyen le is tettem, nem tudom hogyan, szinte észre sem vettem, de az estire nagyon érzékeny vagyok úgy érzem.

Tegnap próbáltam azt is csökkenteni, de elkezdett zavarni a csend, komolyan mondom olyan érzés volt, mintha a csend direkt idegesíteni akarna, betettem egy filmet gépen, hogy alszok arra, de mindig mikor elaludtam volna picit fura lett minden.. zúg, sípol. Nem tudom mi. Olyan mintha közben a fejemben hallanám a gondolataimat. Visszhangoznak. De nem igazából hallom, nincs hangja, csak a fejemben "hallom" tudom hülyén hangzik.

És végül jött egy pont, amikor talán félálomban lehettem, vagy nem tudom és azt hittem át fogok változni valamivé :O nem értem mivé, nem tudom miért hittem ezt, de olyan volt, mintha ki akarna belölem jönni valami és vissza kéne tartanom. Nem tudom elmagyarázni, milyen érzés. És nem tudtam közben megmozdulni, hiába akartam. Úgy rettegtem, mint még soha, nem halál félelmem volt, hanem az egész testemben éreztem az átható rettegést, bizsergett töle mindenem.. attól rettegtem hogy kiszakad belőlem ez a valami és átalakul valamivé.. komolyan nem értem én sem.

Aztán mintha elájultam volna fekve vagy nem tudom hirtelen képszakadás és már tudtam mozogni. Vagyis a képességem megvolt rá de valami miatt csak mozdulatlanul feküdtem inkább és közben teljesen komolyan örülnek éreztem magam :/ majd bevettem a szokásos esti adagot és elaludtam, ma délelőtt nem volt semmi, de most félek kevesebbet bevenni.


Lehetett ehhez köze,vagy megörültem, szerintetek ma csökkentsek???



2019. aug. 9. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Benzodiazepin függőséget okoz. Csökkentés 3 naponta 0.125 mg-al.
2019. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!