Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet bajom napi 3 Eleniumtól?

Lehet bajom napi 3 Eleniumtól?

Figyelt kérdés
Az orvos napi kettőt írt fel reggel és este de úgy érzem több kell. Ideges vagyok és folyton aggódom. Orvosokat most nem lehet elérni mert szabin van.

2019. aug. 6. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A reális az, hogy hozzászoksz. Ezután már iszonyat nehéz csökkenteni vagy elhagyni. Az elvonási tünetek a borzalmastól a halálosig terjednek. És ez gondolom elég nagy baj.
2019. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh értem akkor csak reménykedem benne hogy gyorsan eltelik a nap és végre bevehetem az estit
2019. aug. 6. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Elenium 3 db=0.3 mg Frontin
2021. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs halálos megvonási tünete
2022. nov. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#1 Nem kell feleslegesen megrémíteni az embereket. Nincs halálos megvonási tünete. Olvasd el a betegtályékoztatót.

Egyébként a kérdezőnek válaszolva nem baj a napi 3. A betegtályékoztatóban az áll, hogy ne lépjed túl a napi 100mg-ot, abba meg még bőven beleférsz myug. De ne szokj rá ha lehet, mert szarok az elvonási tünetek.

2022. nov. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!