Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gimiben mennyire elterjedt a...

Gimiben mennyire elterjedt a piszkálódás?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos lány vagyok.

Általánosban persze volt amikor egyszer-kétszer odamondtak valami szépet, viszont sosem néztek ki maguknak az emberek emiatt. Egyszer elég rossz módon kezeltem egy vitát, és az eggyel idősebbek kicsit piszkálni kezdtek, viszont meg tudtuk normális emberek módjára beszélni utána, és egész jóban lettünk.

Kiállok magamért, nem szoktam drámázni, nem vagyok bunkó, sőt, segítőkésznek tartom magam. Nem vagyok visszahúzódó sem, általánosban szinte mindenkivel jóban voltam, “népszerűbbek” köze tartoztam. Viszont most új suliba megyek. Gimiben mennyire jellemző a kinézet miatti kiközösítés?


2019. aug. 22. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat, rossz kategória
2019. aug. 22. 21:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig kettőn áll a vásár, a túlsúly meg mérsékelhető.
2019. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 nyilván, de egy hét alatt nem fogok lefogyni
2019. aug. 22. 23:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Közösségfüggő, DE

Most leszek 11. es én úgy látom sokkal jobb a helyzet mint az általánosba.

2019. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia :). Gimibe az emberek sokkal elfogadobbak a tapasztalataim szerint. De persze meglehet, hogy lesz olyan aki emiatt bánt, de ne foglalkozz vele. Saját magad miatt fogyj le hidd el tudom milyen jó érzés az amikor eléred azt ha mondjuk fogsz 10kg-t . Nah de ezt férre téve gimibe általában azért az emberek már kulturáltabbak ha van 1,2 olyan ember az is rajon ,h ez gáz ha így viselkedik és ha valaki ezzel bánt ne feledd, hogy valószínűleg ő sincs kibekulve magával . Légy nyitott és kedves ha valaki nem szimpatikus az elején az változhat idővel.Azert ismered ki az embereket és azután mond el a titkaid. Biztos találsz majd barátokat. Sok sikert és kitartást kívánok neked 💕17L
2019. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol van gunyolodos emberek. De talan egy fokkal jobb mint az altalanos iskola.
2019. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!