Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? A figyelemzavar...

Mit tegyek? A figyelemzavar kisugárzik az egész életemre már!

Figyelt kérdés
Régen csak 1-eseket kaptam a suliban, mert nem ment az, hogy figyeljek. Ma már elég komoly gondot jelent, pl biciklizés vagy sétálás szempontjából. Van, hogy azt sem tudom megmondani, hogy az út jobb vagy bal felén állok, olyan hülye vagyok. Sokszor van az, hogy majdnem elütnek autóval, mert nem figyelek. Győzök bocsánatot kérni, de persze nem nyugszanak meg az autósok, mivel nem egyszer előfordult már, hogy valamelyikük az árokba hajtott miattam... Autista vagyok, gyógyszereket szedek, de ennek ellenére olyan figyelmetlen vagyok, mint egy 4 éves kisgyerek. Most akkor ne menjek el otthonról soha, vagy mi? Csak mert egyedül vagyok napi 8-10 órát, gubbasszak itthon?
2019. aug. 27. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2019. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18.
2019. aug. 27. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Matrix DRops
2019. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!